Kolejny znany lekarz holistyczny zamordowany

Kolejny znany lekarz holistyczny został zamordowany

 

 

fot. Facebook
James Winer, jeden z najwybitniejszych amerykańskich lekarzy, został znaleziony martwy na Florydzie. Jego śmierć miała miejsce w bardzo podejrzanych okolicznościach.
Ciało lekarza z Pensylwanii, trafiło do szpitala na Florydzie jako John Doe, bez dokumentów i żadnych rzeczy osobistych. Bliscy i przyjaciele lekarza są zdumieni jego
śmiercią i mówią, że doktor Winer wyjechał na Florydę na Święto Dziękczynienia i zniknął wkrótce po przybyciu do tego stanu. Najbliższa rodzina Winera potwierdziła, że został znaleziony jako John Doe w szpitalu.

 Winer jest blisko 80. holistycznym lekarzem, który zamarł w podejrzanych okolicznościach w ciągu ostatnich dwóch lat. Społeczność lekarzy próbujących pracować alternatywnie wobec przemysłu farmaceutycznego, jest w USA stopniowo likwidowana.
Doktor Winer był jednym z czołowych amerykańskich pionierów medycynie naturalnej i poświęcił swoje życie promowaniu naturalnych metod leczenia. Zachęcał swoich pacjentów i zwolenników, by unikali trujących produktów farmaceutycznych. Wielokrotnie wypowiadał sie sceptycznie o szczepionkach.
Oprócz leczenia, prowadzenia badań i wykładów w Stanach Zjednoczonych, doktor Winer pojawił się w tysiącach programów radiowych i telewizyjnych w USA. Był uznawany w USA za czołowego krytyka przemysłu farmaceutycznego.

 Był także autorem popularnych książek, nagrań audio i wideo oraz niezliczonych artykułów na temat medycyny naturalnej. Był instruktorem zdrowego odżywiania, trenerem fitness a także założycielem i dyrektorem Winer Wellness Center w Pittsburghu.
Miał ogromną wiedzę i doświadczeniem w dziedzinie medycyny holistycznej. Był przy tym mocno zaangażowany w pomaganie innym.
W ciągu ostatnich dwóch lat zginęło około 80. lekarzy holistycznych. Nie ma tygodnia by nasz portal nie pisał o przynajmniej jednym takim przypadku. Większość zbrodni została przez władze, jednak niektóre przypadki zostały ponownie są obecnie ponownie badane jako zabójstwa.

 

Nadzwyczajna liczba zgonów w społeczności lekarzy holistycznej wskazuje, że mam do czynienia ze swego rodzaju zbrodniczą czystką.

You can read also english article here

Jurek Healer

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *